Neohodnoceno

Woodwick loď Vanilka 369g

Vanilka, 368.5 g - luxusně vonící svíčka v keramické dekorativní váze značky WoodWick

Můžeme doručit do:
5.10.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 2786
Značka: Woodwick
779 Kč –20 % 620 Kč 512 Kč bez DPH
Kategorie: Woodwick
Hmotnost: 0.454 kg
van
Akce
779 Kč –20 %

Odpočiňte si s teplou, přírodní vůní čisté vanilky.
Designově propracovaná svíčka v tříbarevné keramické dekorativní váze. Přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 60 hodin skutečného potěšení z vůně.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.