Neohodnoceno

WoodWick Lilac svíčka loď 454g

Šeřík, 453.6 g - luxusně vonící svíčka ve skleněné dekorativní váze s dřevěným víčkem značky WoodWick. Dokonalá, barevná, živá vůně šeříkové zahrady.

 

Můžeme doručit do:
23.4.2021
Skladem (2 ks)
Kód: 5822
Značka: Woodwick
899 Kč –33 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Kategorie: Woodwick
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.454 kg
1932 svicka dekorativni vaza woodwick serik 453 6 g
899 Kč –33 %

Šeřík, 453.6 g - luxusně vonící svíčka ve skleněné dekorativní váze s dřevěným víčkem značky WoodWick. Dokonalá, barevná, živá vůně šeříkové zahrady.

Designově propracovaná svíčka ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů. Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření. Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 50 hodin skutečného potěšení z vůně. Hmotnost: 453.6 g.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.