Neohodnoceno

Woodwick Fireplace Fireside 459,2g

Krb. Naše slavná vůně přináší harmonii ambry, vetiveru a pižma, které nejlépe vystihují atmosféru útulného večera u hořícího krbu.

Můžeme doručit do:
21.2.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 1506
Značka: Woodwick
899 Kč –6 % 849 Kč 702 Kč bez DPH
Kategorie: Woodwick
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.459 kg
Woodwick Fireplace Fireside 459,2g
Novinka Tip
899 Kč –6 %

Krb. Naše slavná vůně přináší harmonii ambry, vetiveru a pižma, které nejlépe vystihují atmosféru útulného večera u hořícího krbu.

Unikátní dlouhá svíčka s mimořádně velkým voskovým jezírkem intenzívně provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Dva knoty jsou vyrobeny z přírodního dřeva, mají mimořádnou svítivost - tato svíčka působí díky praskání a dvěma plamenům jako malý krb a vytvoří dokonale intimní náladu.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Rozměry 33 x 10,5 x 6,5 cm. Váha 1,8kg.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.