Neohodnoceno

WoodWick Crimson Berries svíčka loď 454g

Červená jeřabina, 453.6 g - luxusně vonící svíčka ve skleněné dekorativní váze s dřevěným víčkem značky WoodWick.

 

Můžeme doručit do:
23.9.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: 6150
Značka: Woodwick
899 Kč –47 % 479 Kč 396 Kč bez DPH
Kategorie: Woodwick
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.454 kg
WoodWick  Crimson Berries svíčka loď 454g
Akce
899 Kč –47 %

Šťavnaté bobule jeřabiny smíchané s nádechem teplého koření a vůní jmelí.
Designově propracovaná svíčka ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 50 hodin skutečného potěšení z vůně.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.