Neohodnoceno

WoodWick Trilogy Botanical Garden 609g

Botanická zahrada, 609.5 g - luxusně vonící svíčka Trilogy ve skleněné oválné váze s dřevěným víčkem značky WoodWick.

Můžeme doručit do:
13.5.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 5775
Značka: Woodwick
899 Kč –33 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Kategorie: Váza 609g
WoodWick Trilogy Botanical Garden 609g
899 Kč –33 %

Úchvatná vůně omamného šeříku v kombinaci s jemnou růží, doplněnou vonnými květy popínavého zimolezu.
Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Složena ze směsi vůní a barev, které jsou vzájemně sladěné. Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří tím novou a jedinečnou vůni.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.