Neohodnoceno

WoodWick medový tabák decor 275g

Medový tabák, 275 g - luxusně vonící svíčka ve skleněné oválné vázes dřevěným víčkem značky WoodWick.

 

Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem (2 ks)
Kód: 654
Značka: Woodwick
649 Kč –29 % 459 Kč 379 Kč bez DPH
Kategorie: Váza 275g
WoodWick medový tabák decor 275g
Novinka
649 Kč –29 %

Ostrá kořeněná vůně tabáku zjemněná medem a ovocným dotekem pomeranče.
Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného skla s designeminspirovaným uměleckou galerií, dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolněnívůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 60 hodin skutečného potěšení z vůně.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.