Neohodnoceno

WoodWick Red Currant & Cedar 240g

Červený rybíz a cedr, 240.9 g - luxusně vonící svíčka v plechové dóze s víčkem značky WoodWick.

Můžeme doručit do:
23.4.2021
Skladem (2 ks)
Kód: 4515
Značka: Woodwick
549 Kč –24 % 419 Kč 346 Kč bez DPH
Kategorie: Váza 240g
WoodWick Red Currant & Cedar 240g
549 Kč –24 %

Lahodná vůně čerstvě utrženého rybízu a malin s lehkým dotekem cedrového dřeva.
Luxusní svíčka v oválné plechové dóze s designem inspirovaným uměleckou galerií, dekorována víčkem, které zabraňuje vyprchávání vůně.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.