Neohodnoceno

YANKEE CANDLE Discovery 623g

Objevování, 623 g - fantasticky vonící svíčka ve skleněné dóze se skleněným víčkem značky Yankee Candle.

 

Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem (2 ks)
Kód: 833
Značka: Yankee Candle
835 Kč –34 % 549 Kč 454 Kč bez DPH
Kategorie: Velké svíčky
YANKEE CANDLE Discovery 623g
835 Kč –34 %

Kouzelná kombinace karamboly, manga a marakuji s hřejivým dotekem aromatického zázvoru a vanilky je vonnou symfonií, symbolizující naší zvědavost, touhu poznávat a spojovat se s lidmi na celém světě. Jejím duchem je pospolitost a lidská kreativita. Červený zázvor přináší svěžest, zatímco mango, marakuja a vanilkové koření dodávají lahodně sladké tóny. Karambola má na karibském ostrově navodit pocity relaxace a napodobit vzrušení ze zkoumání tropických džunglí. Posaďte se a uvolněte, při každém přivonění se budete cítit jako v ráji. Vůně roku 2021 z limitované edice Scent of the Year vznikla ve spolupra´ci Yankee Candle s trendovy´mi agenturami, sociology a umělci. Originální velká svíčka má pestrobarevný dekor v marockém stylu, který během hoření vytváří krásný efekt prosvítajícího plamene. Vůně roku 2021byla oficiálně představena 21. března na Mezinárodní den vůní.
Tradiční a nejoblíbenější design této svíčky s dlouhotrvající a věrnou vůní doplní interiér tím, co mu doposud chybělo! Pohodlné a snadné použití.
Vyrobena za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří.
Tato neodolatelná svíčka značky Yankee Candle nabízí 110150 hodin skutečného potěšení z vůně.
Uvolňuje tu nejčistší a pohádkově osvěžující vůni, které ani postupem času nevymizí!
Hmotnost: 623 g.