11 hodnocení

Yankee Candle Awaken 623g

Probuzení. Krystalicky čistá vůně s tóny naplaveného dřeva, něžných květin, smyslného orcanoxu a hřejivé ambry inspiruje k vnímání prosté krásy každodenního života. Ztělesňuje naši touhu žít přítomností, přijmout čistotu a transparentnost života.

Můžeme doručit do:
2.10.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 2317
Značka: Yankee Candle
829 Kč –8 % 761 Kč 629 Kč bez DPH
Kategorie: Velké svíčky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.623 kg
awaken
Akce Tip
829 Kč –8 %

JAK VŮNĚ VZNIKLA? Společnost Yankee Candle na vývoji Vůně roku 2020 spolupracovala s odborníky na globální trendy v oblasti módy, wellness, životního stylu a kultury, aby zjistila, co bude letos nejdůležitějším tématem. „Dochází k odklonu do touhy mít stále víc - víc možností, víc komunikace a víc vzrušení. Lidé se snaží svůj život zjednodušit, odpojit se od technologií a navázat pevnější kontakt s těmi, na nichž jim záleží, “říká Anna Whitton, vice prezidentka marketingu společnosti Yankee Candle. Hledají smysluplné zážitky, které jim přinesou autentický pocit sebe sama.“

Vrchol

čisté a svěží tóny, pivoňka a frézie

 

Srdce

šalvěj, esenciální olej, orcanox a naplavené dřevo

 

Základ

bílá ambra, pačuli a minerální pižmo

 

JEDINEČNÁ SLOŽKA: ORCANOX V čem spočívá jeho podmanivé tajemství? Patří do skupiny ambrových/orientálních vůní a jeho vůně je hřejivá, suchá, někdo jí popisuje jako vůni teplé kůže. Především je ale smyslná a lidskému nosu velmi příjemná. V parfémech jí najdete v základních tónech, které vůni stabilizují a dodávají jí trvanlivost, ačkoli v AWAKEN je překvapivě použita již v srdci vůně.

 

 

  • Svíčka Yankee Candle 623g 
  • Krystalicky čistá vůně s tóny naplaveného dřeva, něžných květin, smyslného orcanoxu a hřejivé ambry inspiruje k vnímání prosté krásy každodenního života. Ztělesňuje naši touhu žít přítomností, přijmout čistotu a transparentnost života.
  • Doba hoření: 110-150 hodin