Neohodnoceno

Dárková Sada Woodwick

Pečený dortík a Růže, 2 x 136 g  - luxusně vonící svíčky ve skleněné oválné váze s dřevěným víčkem značky WoodWick, poškozená krabička.

Můžeme doručit do:
27.10.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 2966
Značka: Woodwick
849 Kč –18 % 699 Kč 578 Kč bez DPH
Kategorie: Ostatní
Dárková Sada Woodwick
849 Kč –18 %

Dárkové balení obsahuje dvě svíčky. Úžasně sladká vůně dortu s bohatou krémovou polevou. Čarovná vůně růže s omamnými tóny gardénie a petrklíče.
Designově propracované svíčky v oválné skleněné váze z ručně foukaného čirého tvarovaného skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolněnívůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčky značky WoodWick jsou ručně vyrobené v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si ty nejvybranější vůně, které ani postupem času nevymizí!
Tyto neodolatelné svíčky značky WoodWick nabízí až 40 hodin skutečného potěšení z vůně.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.