Neohodnoceno

WoodWick Denim 386g

Džínovina, 385.6 g - luxusně vonící svíčka v keramické dekorativní váze značky WoodWick.

Můžeme doručit do:
23.4.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 4520
Značka: Woodwick
949 Kč –42 % 549 Kč 454 Kč bez DPH
Kategorie: Loď
WoodWick Denim 386g
949 Kč –42 %

Osvěžující vůně připomínající čerstvě vyprané a usušené džíny.
Designově propracovaná svíčka v tříbarevné keramické dekorativní váze. Přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotuhoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 60 hodin skutečného potěšení z vůně.

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.