*** Vážení zákazníci, objednávky od 23.9 do 4.10 budou odeslány až od 5.10 z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení! ***

Yankee Candle - Cesta na vrchol

Nápad na výrobu svíček Yankee Candle se zrodil v roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům svou první, vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Svíčka měla velký úspěch, a proto vyráběl ve své garáži svíčky dál. Založil vlastní značku Yankee Candle, přesunul se do starých papíren a pak do továrny. Nyní je 18 000 obchodů v USA, více než 2 000 prodejních míst ve Velké Británii a distributoři jsou ve 23 evropských zemích. Značka Yankee Candle je dnes jednou z nejžádanějších na trhu a je nejproslulejším výrobcem aroma svíček a vůní do interiérů.

 

Svíčky Yankee Candle poskytují opojné, čisté a dlouze trvající vůně. Každá vonná esence věrohodně připomíná skrytou ingredienci a navodí relaxační, sváteční a osvěžující atmosféru. Dárek od značky Yankee Candle potěší opravdu každého. Můžete vsadit na jednotlivé svíčky, jedinečné vosky, dárkové sady, oblíbené vánoční edice, vůně do elektrické zásuvky, vonná stébla, difuzéry, svícny, aromalampy i vůně do auta. Jedinečná a osvěžující parfemace ani postupem času ze svíček a vosku nevymizí.

K výrobě svíček Yankee Candle je použit ten nejlepší rafinovaný parafín, vysoce kvalitní sklo a 100% bavlněné, ručně rovnané knoty bez jakýchkoliv karcinogenních přísad. Vosky a svíčky obsahují maximální množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Produkty Yankee Candle jsou rovnoměrně provoněny. Intenzivní vůně vydrží až do vyhoření svíčky. Experti této značky vkládají do svých produktů letité zkušenosti, neustále vyvíjejí a vytvářejí nové a zcela nezaměnitelné vůně. Autentické a dlouhotrvající vůně vznikají z přírodních extraktů a vysoce kvalitních esenciálních olejů.

Vonné oleje jsou exkluzivně vyrobeny podle přísných specifikací přímo pro značku Yankee Candle. Společnost Yankee Candle s velkou pečlivostí pokračuje v tradičním řemesle, které se dědí z generace na generaci. Ctí tradiční postupy, ale současně dává prostor inovacím a stále hledá nové cesty, jak vonné svíčky i vosky zdokonalit. Čistý, minimalistický design zapadne do každého interiéru. Výrobky vás nikdy nezklamou a vždy dostanete přesně to, co očekáváte. Čeká vás nekonečný výběr vůní a variant, který jinde nenajdete. Svou oblíbenou vůni najde opravdu každý. Vyberte si tu svoji i vy.